carat_cudf125300
CARAT CUDF125300 Premium slijpkop voor beton 125 x 22,23 mm
 67,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Geschikt voor het slijpen van beton, natuursteen en alle andere harde steensoorten.
  • Veel segmenten voor een lange levensduur.
  • Snel werken mogelijk en mooie afwerking.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Type aansluiting: Asgat
  • Voor materiaal: Beton
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000809
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUDF125300
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Type aansluiting
Asgat
Voor materiaal
Beton
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm